Aktualności

Jesteś tutaj: Akademia Ruchu Drogowego / Aktualności / Imię, nazwisko, a może numer ewidencyjny? WORD-y różnie wywołują na egzaminy

Jakie zmiany dla nowych kierowców od 2017 roku?

Osoby, które nie zdążyły zdać egzaminu na prawo jazdy pod koniec 2015 roku odetchnęły z ulgą. Od 4 stycznia 2016 roku miały wejść w życie nowe przepisy, nakładające kolejne obowiązki na nowych kierowców. Regulacje te zaczną obowiązywać jednak dopiero od 1 stycznia 2017 roku.

 

Od stycznia 2016 swieżo upieczonych kierowców miały czekac spore zmiany. Ze względu jednak na opóżnienia we wdrożeniu systemu CEPiK (Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców) zmiany planowane na 4 stycznie 2016 roku zostają przesuniete o rok. Czyli co czeka kandydatów na kierowców od stycznia 2017.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artukuł TUTAJ .

  • Zapisz się na Kurs

    Wybierz solidną szkołę jazdy i zapisz się na najbliższy kurs. U nas zajęcia praktyczne oraz teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem.

  • Teorii ucz się w domu

    Nie masz czasu na wykłady? Jesteśmy elastyczni, dlatego swoim kursantom dajemy możliwość nauki teorii w domu, jest to świetnie rozwiązanie, które sprawdza się w dzisiejszym zabieganym świecie.

  • Zdaj egzamin za pierwszym razem

    Współpraca z najlepszymi gwarantuje świetny wynik egzaminu, u nas zdasz egzamin bez problemu, a co więcej staniesz się odpowiedzialnym kierowcą.

Galeria

Sprawdź jakimi pojazdami dysponujemy oraz w jakich salach wykładowych odbędą się zajęcia